Juodoji arbata Delicious Darjeeling

100% Organinė juodoji arbata

Darjeeling arbata pasižymi jai būdinga švelnia gintaro spalva bei intensyviu skoniu, pagardintu muskato natomis. Neabejotinai aukščiausios kokybės juodoji arbata, kuri kiekvieną savo skoniu ir aromatu nukels į Himalajų priekalnes.

Tai viena geriausių ir brangiausių arbatos rūšių pasaulyje. Ji auginama Indijos Darjeeling regione, Himalajų priekalnėse. Už šios arbatos atsiradimą turėtume dėkoti Dr. Campbell. Britų generolo iniciatyva jis buvo perkeltas iš Katmandu į Darjeeling regioną, kuriame tuomet gyveno vos 20 šeimų. Dr. Campbell su savimi atsivežė kiniškos arbatos sėklų, kurias eksperimentuodamas pasėjo naujai apsigyvento regiono žemėse.

Eksperimento rezultatas – nepakartojamo gėlių aromato ir išskirtinio skonio juodoji arbata, itin vertinama visame pasaulyje. Štai kodėl ji nusipelno Delicious Darjeeling pavadinimo.

Sudėtis

100% ekologiška juodoji Darjeeling arbata*
/ *sertifikuotas organinis produktas iš ne ES žemės ūkio

Gardžioji Darjeeling arbata

Ekologiška juodoji arbata

Ekologiška juodoji Darjeeling arbata

Kai patogumas susijungia su kokybe

Lygiai taip pat paprastai, kaip ir plikant arbatą pakeliuose (užtenka tik karšto vandens), Teabrewer arbata maloniai nustebins paprastu pateikimu bei ypatingu, tikru skoniu ir natūralių žolelių veiksmingumu.

Atidarome – užplikome – pateikiame!

Užplikyti 2 puodelius ypatingos arbatos dar niekad nebuvo taip lengva!
Tereikia įpilti karšto vandens į Teabrewer pakuotę. Po 3-6 minučių arbata paruošta!

Inovatyvusis filtras

Filtras sukurtas taip, kad užplikymo procesas būtų nutraukiamas patiekus pirmąjį puodelį arbatos – kai vanduo atsiduria žemiau fitro. Todėl galite neskubėdami mėgautis arbatos puodeliu, nesibaimindami, jog likusi arbata taps kartesnė.

Jums taip pat patiks

Rekomenduojame paragauti ir šių arbatos rūšių.
Taip pat galite peržiūrėti visą arbatų asortimentą.