Žalioji arbata Japanese Sencha

100% Organinė žalioji arbata

Nepaprasto skonio žalioji Sencha arbata, kurioje jaučiamas tik šiai arbatos rūšiai būdingas švelnus riešutų tonas, persipynęs su gaivia citrinos nata. Ne veltui – tai pati populiariausia japoniška žalioji arbata, kuri išsiskiria savo švelniu skoniu ir gaiviu aromatu.

Arbatos lapeliai garinami ir stipriai susukami tarsi į adatas. Taip išlaikomas arbatos šviežumas, ryški žalia spalva ir išskirtinis aromatas. Dėl žaliosios arbatos ypatingų apdirbimo metodų, joje išlieka natūralių oksidantų ir kitų naudingų organizmui medžiagų. Tyrimais įrodyta, jog geriant žaliąją arbatą, sumažėja rizika susirgti vėžiu, širdies ligomis, ji turi itin teigiamą poveikį gydant odos ligas.

Sudėtis

Žalioji arbata*
/ *sertifikuotas organinis produktas iš ne ES žemės ūkio

Japoniška Sencha

Organinė žalioji Sencha arbata

Žalioji arbata Japanese Sencha

Kai patogumas susijungia su kokybe

Lygiai taip pat paprastai, kaip ir plikant arbatą pakeliuose (užtenka tik karšto vandens), Teabrewer arbata maloniai nustebins paprastu pateikimu bei ypatingu, tikru skoniu ir natūralių žolelių veiksmingumu.

Atidarome – užplikome – pateikiame!

Užplikyti 2 puodelius ypatingos arbatos dar niekad nebuvo taip lengva!
Tereikia įpilti karšto vandens į Teabrewer pakuotę. Po 3-6 minučių arbata paruošta!

Inovatyvusis filtras

Filtras sukurtas taip, kad užplikymo procesas būtų nutraukiamas patiekus pirmąjį puodelį arbatos – kai vanduo atsiduria žemiau fitro. Todėl galite neskubėdami mėgautis arbatos puodeliu, nesibaimindami, jog likusi arbata taps kartesnė.

Jums taip pat patiks

Rekomenduojame paragauti ir šių arbatos rūšių.
Taip pat galite peržiūrėti visą arbatų asortimentą.