Žolelių arbata Cool Mint

100% Organinė žolelių arbata

Vien pavadinimas sufleruoja, kad šioje arbatoje dominuoja ryškus mėtų skonis. Tačiau būsite sužavėti ir harmoningo citrinžolės, imbiero ir cinamono skonių derinio. Praturtinta žvelniu saldymedžio saldumu ir pankolio nata, ši arbata Jūsų skoniui suteiks kaip tik tai, ko trūksta įprastinėse mėtų arbatose. Labai tinkamas pasirinkimas norint sušilti vėsų vakarą su skanios arbatos puodeliu.

Sudėtis

Pipirmėtės*, citrinžolė*, pankolis*, imbieras*, citrusinių vaisių žievelės*, cinamonas*, saldymedžio šaknis*, laimo gabaliukai*, gvazdikėliai*, braziliškas pipiras*, rugiagėlių raudonieji žiedlapiai*
/ *sertifikuotas organinis produktas iš ne ES žemės ūkio

Ryškusis mėtos ir imbiero duetas

Organinis pipirmėčių, pikantiškųjų prieskonių ir žolelių mišinys

Organinė žolelių arbata su ryškiu mėtų skoniu

Kai patogumas susijungia su kokybe

Lygiai taip pat paprastai, kaip ir plikant arbatą pakeliuose (užtenka tik karšto vandens), Teabrewer arbata maloniai nustebins paprastu pateikimu bei ypatingu, tikru skoniu ir natūralių žolelių veiksmingumu.

Atidarome – užplikome – pateikiame!

Užplikyti 2 puodelius ypatingos arbatos dar niekad nebuvo taip lengva!
Tereikia įpilti karšto vandens į Teabrewer pakuotę. Po 3-6 minučių arbata paruošta!

Inovatyvusis filtras

Filtras sukurtas taip, kad užplikymo procesas būtų nutraukiamas patiekus pirmąjį puodelį arbatos – kai vanduo atsiduria žemiau fitro. Todėl galite neskubėdami mėgautis arbatos puodeliu, nesibaimindami, jog likusi arbata taps kartesnė.

Jums taip pat patiks

Rekomenduojame paragauti ir šių arbatos rūšių.
Taip pat galite peržiūrėti visą arbatų asortimentą.