Ekologiška Kava Ethiopia

100% Arabika, Sertifikuota Fairtrade & Organic

Etiopijos “Sidamo” kava turi visas geras savybes, kuriomis charakterizuojamos Etiopijos kavos. Ji pasižymi lauko gėlių aromatu su švelniu vaisių skoniu. Kava kreminės tekstūros, jaučiama subtili ir švelni rūgštelė, aiškios bergamoto ir juodosios arbatos natos. Poskonis malonus ir ilgai išliekantis.

Rūšis: 100% Arabika, Organic & Fairtrade Sertifikuota
Regionas: Sidama
Ūkis: Sidama Coffee Farmers Cooperative Union (FLO ID: 2519)
Apdorojimas: Drėgnasis (washed)
Augimo aukštis: 1800-2000 m.

  • Skrudinimas (silpnas / stiprus) 64% 64%
  • Tekstūra (lengva / sunki) 68% 68%
  • Rūgštingumas (mažas / intensyvus) 55% 55%

Rinkitės išskirtinės kokybės kavą su savo kilme ir istorija!

Ne veltui Etiopija tituluojama kavos atradimo lopšiu, mat, laikoma, kad Arabikos kava kilo iš Kaffa regiono, esančio būtent šioje rytų Afrikos valstybėjė.
Šiais laikais Etiopijoje dominuoja smulkių kavos ūkių struktūra. Tai reiškia, kad dauguma ūkininkų savo produkciją, gautą iš vidutiniškai 1 hektaro ploto, pristato į centrinius kavos uogų apdirbimo punktus. Tokiu principu veikia ir 2003 m. įkurta Sidamo Kavos Augintojų Kooperatyvo Sąjunga. Šiuo metu ji vienija 39 Fairtrade organizacijas ir iš viso turi 69 000 narių, auginančių kavamedžius pietų Etiopijoje esančiuose Sidamo regiono kalnuose ir vaizdinguose slėniuose. Kooperatyvo ūkininkai pristato savo derlių į centrinius apdorojimo punktus, kur 60% kavos uogų apdorojama jas plaunant.
Sidamo Kavos Augintojų Kooperatyvo darbininkai nuolat profesionaliai apmokomi, kad būtų gaunama aukščiausios kokybės kava. Taip pat šiame kooperatyve skiriamas didelis dėmesys socialinių problemų sprendimui. Siekiant sumažinti socialinę atskirtį, suteikiamos stipendijos išsilavinimui įgyti. Buvo finansuotas trijų pradinių mokyklų pastatymas, išplėsta infrastruktūra, pastatyti kooperatyvo biurai, sandėliai, įvestas elektros tiekimas daugiau nei 5000 bendruomenės narių.

Atidarome – užplikome – pateikiame!

Užplikyti 2 puodelius gurmaniškos kavos dar niekad nebuvo taip lengva!
Tereikia įpilti karšto vandens į Coffeebrewer pakuotę. Po 4-6 minučių kava paruošta!

Coffeebrewer leidžia paruošti kavą tokią, kokia Jums patinka!

Jeigu norime stipresnės kavos, tiesiog įpilame mažiau vandens ir/arba leidžiame kavai užsiplikyti ilgiau.

Paprasta idėja, bet kartu – išskirtinio skonio kava!

Coffeebrewer – geriausiai apibūdinamas kaip vieno užplikymo prancūziškas kavinukas, kuriuo gaunama išskirtinio skonio kava.
Sužinok daugiau >

Jums taip pat patiks

Rekomenduojame paragauti ir šių kavos rūšių.
Taip pat galite peržiūrėti visą kavų asortimentą.