Organinės vaistažolės iš gamtos lobyno

Herbbrewer arbatų ingredientai yra rūpestingai atrinkti pagal šimtmečiais patikrintus žolininkų receptus, todėl šias arbatas vartoja ir tie, kurie kovoja su tam tikru sveikatos negalavimu, ir tie, kurie nori natūraliomis vaistažolėmis subalansuoti organizmą.

Inovatyvi Herbbrewer 7 dienų pakuotė dėl savo ypatingos koncepcijos ir patogumo suteikia galimybę pajusti šių organinių vaistažolių teikiamą naudą net ir labiausiai užsiėmusiems ir skubantiems žmonėms.

Herbbrewer arbatos pagamintos tik iš 100% natūralių ir organinių ingredientų. Jokių išimčių, jokių kompromisų.

Šimtmečiais patikrinti receptai!

Teapharmacy ženklo vardas yra įkvėptas senovės Azijos kultūros, kur vaistažolių medicina buvo naudojama kaip natūrali priemonė įvairioms ligoms ir negalavimams įveikti. Todėl mes nuoširdžiai tikime, kad tinkamai parinktos ir vartojamos vaistažolės ir šiandien yra itin svarbios subalansuotai sveikatai.

Sužinokite daugiau apie HerbBrewer >

w

Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis - padėsime išsirinkti, patarsime!
Esame išragavę visas kavas ir arbatas:)

Skambinkite telefonu

Rašykite el. paštu

Užpildykite formą

Užpildykite užklausos formą, ir mes su Jumis susisieksime;)

Kaip pirkti?

Pasirinkę norimus kiekius, tiesiog spauskite "Į krepšelį", o iššokusiame lange paspaudę "Pirkti", būsite nukreipti į apsipirkimo langą, kur vadovausitės pateiktomis instrukcijomis:)

Prekių pristatymas

Užsakymus patogiai siunčiame Lietuvoje per Venipak kurjerių tarnybą arba į Omnivą paštomatus. Visus užsakymus, kuriuos gauname iki pietų, įprastai išsiunčiame per 1-2 darbo dienas.

Pristatymo kaina Lietuvoje - nuo €2.50
Nemokamas siuntimas nuo €50.00
Plačiau apie pristatymo kainas ir sąlygas