Prekių grąžinimo sąlygos

Vadovaujantis LR teisės aktų nuostatomis, Pirkėjas turi teisę grąžinti tinkamos kokybės prekes ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu ar elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame Taisyklių skyriuje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami mokėjimo pavedimu ir tik į mokėtojo banko sąskaitą per 14 d.d.

Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, laikantis atitinkamų LR teisės aktų nuostatų.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

=
Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
=
Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
=
Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
=
Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
=
Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Norite grąžinti prekę?

Užpildykite kontaktų skiltyje esančią formą arba parašykite mums el. paštu: niekaip@negaliubekavos.lt ir mes su jumis susisieksime!